HOŞGELDİNİZ!!! WELCOME!!!

Güncellenmeye Devam Edilmektedir!!!

Mehmet Atıf ÇETİNER (Doç.Dr) Ankara Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi- Araştırıcı 1979
Emin AKCAHUSEYIN (Prof. Dr. ir.) Rotterdam Erasmus Universitesi, Tip Fakultesi, Dahiliye Hemodiyaliz Uzmani ve Rotterdam Islam Universitesi Rektor Yardımcısı. 1980
Ali DOĞRUER İzmir Teknoloji Enstitüsü 1982
M.Şefik AYAZ TPAO. 1982
Mehmet Nadir SUCU Meteoroloji Genel Müdürlüğü 1982
Ömer YAVAŞ Ankara Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Fizik Müh.B 1982
Bület TÜRE Mersin toroslar Belediyesi, Bilgi İşlem Müdürü 1983
Celal KEMENT AÜ İbni Sina Hastanesi 1984
Davud ŞAHİNOL TPAO 1984
Jale SAYLAM UZUNBOY Telekomünikasyon Üst Kurulu. 1984
Ayşe KAŞKAŞ AÜ Fen Fakültesi. Doç.Dr. 1986
Engin ATAY Hava Kuvvetleri Kom. 1986
Muhammed BENIKHALID Meteoroloji Genel Müdürlüğü (jordan-amman-meteorological department-tel-0096226217337–mobil-00962777481188) 1986
Orhan ÖZTÜRK A.Ü.Mühendislik Fakültesi Elektronik Böl. 1986
Serdar ÖZÇELİK A.B.D. Enerji Bakanlığı Pacific Northwest National Laboratory (PNNL), Richland, WA. Biyofotonik; insan hücrelerindeki algılayıcaların etkileşme dinamiğinin fluoresans mikrospektroskopi teknikleriyle araştırılması. 1986
Levent KESKİN Delta A.Ş. 1987
Metin SUMAK Elektrik Üretim A.Ş. Gn. Md 1989
Nuriye YAYLALI ASLAN Telekomünikasyon Üst Kurulu. 1989
Serdar AKAOĞLU Adli Tıp Kurumu, Ankara Grup Bşk.Fizik İhtisas Dairesi. 1989
Tufan KARABULUT Telekomünikasyon Kurumu, Ankara Böl.Md. 1989
Ali KAHRAMAN GE Medical Sytems-Türkiye Servis Muhendisi-x-ray FSE. 1990
Aydın YENİAY (Ph.D.) Research Engineer, Photon-X, Inc. 291 Great Valley Parkway, Malvern, PA 19355-1308, USA www.photon-x.net  1991
İ.Selçuk ÇEVİRME Ç.S.G.B İş Müfettişi 1991
Kemal ÖZCAN TÜBİTAK-UME GEBZE/İZMİT. 1991
Murat GÖNENÇ Kale Oto Radyatör A.Ş. 1991
Mustafa YAVUZ Fizik Tedavi Cihazları Uzmanı (Müdür). 1991
Tammam SİPAHİ (Tammam ALSEBAEİ) Trakya Üniversitesi, Tıp Fakültesi Biyofizik ABD ‘ında Öğretim Üyesi (Yrd.Doç.Dr.). 1991
Utku SÜSLÜ Türk Tarih Kurumu Basımevi (Bilgisayar Programcısı). 1991
Abuzer YAMAN Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Fen-Edeb.Fak. 1992
Candan MARKAL Başbakanlık Tapu ve Kadastro Gn.Md. Otomasyon. 1992
Hüseyin UYGUN Bilsa Bilgisayar A.Ş. Ankara Bölge Müdürü. 1992
Serhat DEMİRTAŞ KURT HOLDİNG / NÜKLEER A.Ş. TEKNİK SERVİS 1992
Can YAĞCI MKE Gazi Fişek Fabrikası – Mühendislik Hizmetleri Müdürlüğü / Stok kontrol mühendisi 1993
Devrim DANYAL Koçbank Bilgi İşlem Yöneticisi 1993
Murat KAÇAMAZ  Paktel Kablo-İşletme Müd.  Denizli 1993
Şafak GÖK Lehrstuhl für Angewandte Festkörperphysik Ruhr-Universitaet Bochum Almanya 1993
Betül DEMİRBAY  Başbakanlık Türkiye Atom Enerjisi Kurumu(TAEK) 1994
C. Tuğrul ZEYREK Başbakanlık Türkiye Atom Enerjisi Kurumu (TAEK). 1994
Ertan KELLECİ BOTAŞ BTC Bilgi İşlem Müdürü 1994
Nedret ALTUN Demaş Kablo San.Tic.A.Ş. Teknik Müdür 1994
Oğul GÖÇMEN Başkent Üniversitesi, Bilgisayar Müh.Böl. Öğretim Gör. 1994
Orhan Vefa ÖZDİL İzmir Metro A.Ş – Teknik Emniyet ve Kalite Şefi 1994
Osman ÖZGÜR SEGER A. Ş. AR-GE ve Tasarım Mühendisi. 1994
Serap (ÇAKIR) ŞİMŞEK KAREL A.Ş. Giriş Kalite Kontrol Baş. Müh. 1994
Volkan MORKOÇ STOCK BROKER, NEW YORK – USA 1994
Meltem TOMBAK Etap Yazılım Bilişim Teknolojileri 1995
Selim SAĞLAM EREĞLİ DEMİR ÇELİK FABRİKALARI MAKİNA ATELYESİ NDT MÜHENDİSİ 1995
Aslı ÖZDEN Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Araştırma Görevlisi. 1996
Burak ERYİĞİT Director of Information Technology Services, Dept.of Industrial and Systems Engineering, North Caroline State University 1996
Cemil AKIN Draeger Medikal , A Draeger and Siemens Company 1996
Cenk KUMAŞ T.C. İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı -Uzman 1996
H.Erdal GÜREL GEMTA General Electronics Industry&Trade Inc. Genel Müdür ( Firma ortağı) www.gemtaelektronik.com.tr 1996
Murat GÜNCAN ALSTOM Elektrik End.A.Ş.,Gebze Üretim ve Proses Geliştirme 1996
Murat SAĞDIÇ  Bursa TAÇ Perde-ZORLU HOLDİNG / Üretim Şefi. 1996
Murat SAĞDIÇ  Bursa TAÇ Perde-ZORLU HOLDİNG / Üretim Şefi. 1996
Satı Ziya ÇATALMASLAK TEMSA OTOMOTİV A.Ş.Satınalma Mühendisi 1996
Tuğba (KELEŞ) HACIOSMANOĞLU GATA Nükleer Tıp ABD 1996
Altan ÖZÇEVİK Turkcell İletişim Hiz. A. Bölgesel Radio Baz İstasyon santrallarının bakım ve işletimi – ANKARA 1997
Aytekin KAPLAN  Premier Explosives Inc. Genel Müdür. 1997
Elif SAYGINER Türkiye Radyo Televizyon Kurumu, Muhabir, İstanbul 1997
Eyüp DUMAN Gerhard-Mercator Universität Duisburg. Experimentelle Tieftemperaturphysik. Lotharstraße 1, ME 343. 47048 Duisburg, Germany. Structural and Magnetic Properties of Nanoparticles, Rare earth magnetism, Magnetic shape memory 1997
Mehmet DURUL  Universität Siegen Elektronik Mühendisliği 1997
Özlem ÇATALOĞLU (ERDOĞAN) Kurt & Kurt A.. Medikal sistemler satış temsilcisi 1997
Özlem DİKER AKTAŞ HAVA SÜS.SİS.A.Ş.-Kalite Sorumlusu 1997
Serkan KOCA  Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Merkezi 1997
Şafak Akdoğan (Ayhan) 5′inci Ana Bakım Merkezi K.lığı Kalibrasyon Bölüm Amiri 1997
Ömer  ÖZGÜL  AYDIN YAZILIM VE ELEKTRONIK SANAYII A.S. COMPONENT ENGINNER 1998
Özgür KADIOĞLU  İNFORM ELEKTRONİK LTD.ŞTİ. Satış Ve Proje Mühendisi 1998
Serpil TOPAL (Ercanlı)  Havelsan A.Ş. 1998
Ahmet ŞENOL ÖZOK MÜHENDİSLİK TAAHHÜT ve TİCARET LTD.ŞTD. Proje Mühendisi. 1999
Aysun ŞAHİN (DEMİR) Makina Kimya Endüstrisi Kurumu (Mühimmat Fab. Giriş Kalite Müh.) 1999
Harun OZAN  Ekol lojistik A.Ş 1999
Muharrem Aksu Zonguldak Karaelmas Üniversitesi, Araştırma ve Uygulsms Hastanesi, Nükleer Tıp Bölümü 1999
Yüksel DORUKLU K.M.D.T Ltd.Şti. / Product Maneger. 1999
Ali KILIÇ AVAS TIP CİHAZLARI – MRI SERVİS & PROJE MÜHENDİSİ 2000
MURAT YİĞİTER Başbakanlık SYDTF. 2000
Oğuz KORKMAZ Makro Bilgisayar – Satış Teknik Servis- (Firma Sahibi) 2000
Serdar BOZKURT UMS Uzmanlar Metroloji ve Kalibrasyon Servisi Ltd.Şti. 2000
Tuncay SERT ONmed Tıbbi Ürünler Paz. ve Dış Tic. LTD. ŞTİ./ Klinik Uzmanı. 2000
Burak ÇUHADAROĞLU Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2001
Mehmet KULOĞLU Osmangazi Ü., Tıp F., Radyasyon Onkolojisi ABD Uzman Fizikçi 2001
Murat ÖZDERVİŞOĞLU Odtü Petrol Araştırma Merkezi-Bilgi İşlem 2001
Mücahit Karabaş Teknotherm Kimya ve Makine San. Ltd. 2001
Soner Sabri BOZOK Clinical Engineer Park Lane Culliganlaan 2B 1831 Diegem Brussel BELGIUM 2001
Yakup AYDIN Mecaplast Group 2001
Arda Şahin KURT HOLDİNG / NÜKLEER A.Ş. TEKNİK SERVİS 2002
Aygül ALKAN (GÜLTEKİN) Sakarya Üniversitesi 2002
Ekrem YADİGAR  Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Merkezi 2002
Fatih Mehmet KILIÇ  T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı KOSGEB, Uzman Yardımcısı 2002
Onuralp DİNÇER Gentaş Metal A.Ş. 2002
Türker ÇALIK Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.S. Trabzon, Şube Müdürü 2002
Yahya BAYOĞLU KEOS-Kamer Endütriyel Otomasyon Sistemleri Ltd. Şti. Şirket Sahibi. 2002
Ersen SALTI Adli Tıp Kurumu Fizik İhtisas Dairesi, Ankara 2003
Işıl ÖZDEMİR DEKSA Makina Ltd.Şti. Muğla 2003
Şeref Öcal Dz.K.K. Araştırma Merkezi Komutanlığı, (Pendik/İstanbul) http://www.armerk.dzkk.tsk.mil.tr/ 2003
Aybey MOĞULKOÇ Ankara Üniversitesi, Fizik Bölümü 2005
Adil GÜRBÜZ ARLIGHT GENEL HİZMET TASARIM  ELEKTROMEKANİK İMALAT TAAHÜT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. – AR&GE YÖNETİCİSİ 2006
Aysun ARSLAN Devlet Su İşleri 2006
Yeşim MOĞULKOÇ Ankara Üniversitesi, Fizik Mühendisliği Bölümü 2006
Ahmet ERDİNÇ Erc. Üni. Fen Edeb. Fak. Fizik Böl. KAYSERİ
Binnur ÜNSAL TUĞLLUOĞLU Telekomünikasyon Kurumu.
Bülent AKSOY Meteoroloji Genel Müdürlüğü
Engin ÜNAL LİNK Bilgisayar, Yazılım Mühendisi
Gönül İZELLİ Telekomünikasyon Üst Kurulu
Gülhan Y. Turgut MIDOĞLU Telekomünikasyon Üst Kurulu
Hakan ÖZFİDAN Başbakanlık
İsmail YILMAZ Bellona, Planlama Mühendis
Selçuk YAZAR TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsü